دوسیهء کمیشنران قبلی کمیسیون‌های انتخاباتی به ستره محکمه رفت

دوسیهء کمیشنران قبلی کمیسیون‌های انتخاباتی به ستره محکمه رفت
۱۲ سرطان ۱۳۹۸ 635 0 نظر سرخط

دوسیهء کمیشنران قبلی کمیسیونهای انتخاباتی به ستره محکمه رفت

اداره لوی سارنوالی می گوید بررسی قضیه‌های مرتبط به انتخابات از سوی این نهاد تکمیل شده و دوسیهء کمیشنران قبلی کمیسیون‌های انتخاباتی به ستره محکمه فرستاده شده است.

جمشید رسولی سخنگوی لوی سارنوالی (یک‌شنبه ۲۹ثور) در نشست خبری گفت که نتایج بررسی  سارنوالی از قضایای انتخاباتی جرایم انتخاباتی و قضایای مرتبط به انتخابات پارلمانی ۱۳۹۷ نهایی شده و تمام قضایای انتخاباتی که به لوی سارنوالی مواصلت کرده مورد رسیدگی قرار گرفته است.

رسولی افزود در کنار رسیدگی سارنوالی به ۱۹۱ قضیه انتخاباتی به ۷۲ شکایت که به گونه دسته جمعی و انفرادی از سوی نامزدان معترض از ۲۸ ولایت افغانستان شده، نیز رسیدگی شده است.

سخنگوی لوی سارنوالی یاد آور شد که از مجموع ۱۹۱ قضیه ۳۵ قضیه بشمول کمیشنران کمیسیون‌های انتخاباتی مربوط ولایت کابل و متباقی آن مربوط به ۲۴ ولایت افغانستان می شود که در پیوند به این قضایا ۴۹۵ تن متهم شناخته شده و پرونده‌های شان به ستره محکمه فرستاده شده است.

//////////

کجا باید برم که تو هرثانیه تو را آنجا نبینم

Jun 03, 2019 29

قراره بعد تو چه روزای بدی را ببینم و قراره بعد تو چه روزای بدی را ببینم

دیدار فرستاده ویژه آلمان با ملا برادر در قطر

Jul 03, 2019 29

مارکوس پوتزل، فرستاده ویژه آلمان برای افغانستان و پاکستان در دوحه پایتخت قطر با ملا برادر دیدار و ملاقات کرده است. ذبیح الله مجاهد سخنگوی طالبان در صفحه توییتر خود این ملاقات [...]

د جعلي تذکرو موضوع څېړل کېږي

Sep 05, 2018 29

افغان ولسمشر پرون د ملي ایتلاف له‌خوا د جعلي تذکرو د څېړلو لپاره یو پلاوی ګمارلی دی.  ارګ لیکي، دغه پلاوی به چې په ترکیب کې یې د اجراییه ریاست له استازي او د ملي تدارکاتو د [...]

دیدگاه شما

فیلدی بامشخصات (*) الزامی است.

جستجو

سرخط در فیسبوک